Новини
9 Квітня 2021
688

Єврокомісія схвалила проект рішення про спільний авіапростір з Україною

Угода буде підписана між Україною, ЄС та державами-членами

Європейська комісія схвалила проект рішення Ради для підписання Угоди про спільний авіаційний простір з Україною, повідомив представник України при Європейському Союзі, посол Микола Точицький.

“Довгоочікувана новина: сьогодні Європейська комісія схвалила проект рішення Ради про підписання Угоди щодо спільного авіаційного простору. З нетерпінням чекаємо підтримки країн-членів і швидкого укладення угоди”, — написав український дипломат на своїй сторінці у Twitter.

Наступним кроком буде внесення проекту на розгляд Ради ЄС та його остаточне схвалення. Угода буде підписана між Україною, ЄС та державами-членами.

Як повідомляє прес-служба представництва України при Європейському Союзі в Facebook, укладення Угоди сприятиме створенню спільного авіаційного простору між Україною та ЄС на основі спільних цінностей і надійних стандартів ЄС у сфері безпеки польотів, управління повітряним рухом і захисту прав споживачів.

“Завдяки угоді збільшиться кількість рейсів, розшириться географія, відкриються нові можливості для громадян і бізнесу. Спільний авіаційний простір Україна-ЄС створить умови для нових комерційних можливостей авіаліній України та держав-членів ЄС, а також буде сприяти залученню інвестицій в авіаційну галузь України”, — повідомляють українські дипломати.

Як писали раніше Investory News, в Україні планують скасувати податок на додану вартість для внутрішніх авіаперевезень, а також створити національного авіаперевізника.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram