Новини
3 Грудня 2020
879

Без фільтрів: Financial Times назвала кращу бізнес-книжку 2020 року

Авторка отримала премію у £30 тисяч

Газета Financial Times і консалтингова компанія McKinsey назвали “Без фільтра: інсайдерська історія Instagram” Сари Фраєр кращою бізнес-книжкою 2020 року. Переможниця отримала премію у £30 тис. ($40,23 тис.), автори інших книжок, внесених у шорт-лист, — по £10 тис. (понад $13 тис.), повідомляє видання.

У своїй книжці журналістка Bloomberg Сара Фраєр пише про творців та еволюцію Instagram, а також про те, як Facebook шокував Кремнієву долину, купивши стартап за $1 млрд у 2012 р.

Редактор FT і голова журі Рула Халаф зазначила, що книжка “Без фільтра” розв’язує два “життєво важливих” питання нашого часу: “Як великі технологічні компанії відносяться до більш “дрібних” конкурентів?” і “Як компанії, які працюють із соціальними мережами, змінюють життя нового покоління?”.

Керуючий партнер McKinsey Кевін Снідер вручив Фраєр премію у £30 тис. на онлайн-церемонії 1 грудня. Він назвав твір “захоплюючою сагою про те, як цей стартап-феномен став частиною культурного духу часу”.

“Книжка Фраєр — це переконлива історія про заздрість, що дозволяє відстежити згубний вплив Instagram, який встановлює недосяжні стандарти краси та способу життя”, — йдеться в огляді FT.

Автори кожної з п’яти інших книжок, внесених у шорт-лист цього року, отримали від журі по £10 тис. Серед яких робота Ангуса Дітона та Енн Кейс “Смерть від відчаю і майбутнє капіталізму” про крах американської мрії.

Ще одна книжка зі списку лауреатів — “Ніяких правил”, де Рід Хастінгс та Ерін Мейєр описують культуру, яка зробила Netflix однією з найбільш впізнаваних і впливових компаній на планеті.

Також до списку увійшли “Переосмислення капіталізму: як бізнес може врятувати світ” (Ребекка Хендерсон), “Як корпорація Simulmatics винайшла майбутнє” (Джилл Лепор) і “Світ без роботи” (Деніел Сасскінд).

Investory News раніше писали про 10 книжок, які Безос радить прочитати всім, хто хоче знайти нові ідеї та неочевидні рішення для своєї справи, а також п’ять книжок від успішного інвестора — Воррена Баффета.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram