Драйв
19 Листопада 2020
2 611

Шість цікавих книжок на тему технологій 2020 року

Investory News підготували невеличку добірку 

Автори цих книжок розмірковують про те, як Марк Цукерберг зміг заробити мільярди на Facebook, коли люди пересядуть на летючі автомобілі та як штучний інтелект змінить світ.

Analogia: The Entangled Destinies of Nature, Human Beings and Machines, Джордж Дайсон і Аллен Лейн

У своїй книжці про розвиток технологій Дордж Дайсон та Аллен Лейн змогли поєднати у зв’язну та переконливу історію роздуми про експедицію Берінга-Чирикова у Сибір у 1741 р., появі американських супутників видової розвідки, дизайні каяків і майбутнє штучного інтелекту.

Facebook: The Inside Story, Стівен Леві

У книжці Facebook: The Inside Story колумніст Wired Стівен Леві зібрав історії про компанії, більшість з яких стосуються минулого, обраних стратегій і зроблених помилок. Крім цього, Леві створив “безсторонній” портрет засновника соцмережі Марка Цукерберга.

How to Talk to Robots: A Girls ‘Guide to a Future Dominated by AI, Табіта Голдстауб


Табіта Голдстауб, глава Ради з питань штучного інтелекту при уряді Великої Британії, за допомогою подруг, письменниці Жанетт Вінтерсон і підприємниці Марти Лейн Фокс, створила потішний та доступний підручник про штучний інтелект, який допоможе зрозуміти масштаб майбутніх змін.

The Internet in Everything: Freedom and Security in a World with No Off Switch, Лаура ДеНардіс

Лаура ДеНардіс, професор Єльського університету й одна з провідних фахівців в області інтернет-управління, пояснює у своїй книжці, як складно буде досягти успіху у світі, де всі постійно знаходяться в мережі та користуються IoT-пристроями.

The Future is Faster Than You Think: How Converging Technologies are Transforming Business, Industries, and Our Lives, Пітер Діамандіс і Стівен Котлер

Книжка Стівена Котлера та Пітера Діамандіса розповідає про те, як передові технології змінюють наш світ і розширюють межі можливого. Відразу після виходу вона стала бестселером у розділах “Бізнес-планування та прогнозування” і “Глобалізація” на сайті Amazon. Автори пишуть про летючі автомобілі, надруковані на 3D-принтері органи для трансплантації та “розумний” одяг.

The Road to Conscious Machines: The Story of AI, Майкл Вулдрідж

Книжка Майкла Вулдріджа поєднує в собі докладну розповідь про історію штучного інтелекту і “холоднокровний” погляд на те, як він вплине на охорону здоров’я, транспорт і сферу праці.

Джерело: FT

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram