Новини
6 Лютого 2022
833

The New York Times купила популярну вебгру Wordle

Вона залишиться безплатною

Газета The New York Times придбала популярну інтернет-головоломку Wordle у її розробника Джоша Вордла. Видання не стало розкривати суму угоди, зазначивши лише, що вона була “семизначною”. “Ми раді повідомити про придбання Wordle, надзвичайно популярну гру в слова, яка розвиває, що стала культурним феноменом”, — підкреслили в NYT.

Wordle — щоденна головоломка, яка вийшла у жовтні 2021 року. Її придумав програміст Джош Вордл із Брукліна, який спочатку хотів розважити свого партнера та родичів. Популярність Wordle швидко зростає: якщо 1 листопада у неї грали лише 90 людей, то через два місяці кількість гравців зросла до 300 тис., а сьогодні головоломку щодня вирішують мільйони людей.

В онлайн-грі потрібно вгадати слово з п’яти літер із шести спроб. Після кожного припущення фон літери змінюється на зелений, жовтий чи сірий. Зелений колір означає, що буква правильна і стоїть у потрібній позиції, жовтий — що буква є в слові, але на іншому місці, а сірий — що букви в слові немає. Щодня загадують одне слово, однакове для всіх гравців.

Гра поповнить колекцію кросвордів та головоломок видання, більшість із яких доступні за підпискою. При цьому Wordle поки що залишиться безплатною. “Якщо ви стежили за історією Wordle, то знаєте, що ігри NYT зіграли велику роль у її виникненні, тому цей крок здається мені цілком природним”, — сказав Вордл. Розробник пообіцяв, що ігровий процес не зміниться, а всю статистику буде збережено.

Як писали раніше Investory News, колумніст американської газети The New York Times Кевін Рус, який спеціалізується на технологіях, перетворив скріншот своєї колонки “Купіть цю колонку на блокчейні!” на NFT (невзаємозамінний токен) і продав його на аукціоні за $560 тис. Докладніше — за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram