Новини
15 Жовтня 2020
217

Перший з об’єктів “Укрспирту” приватизували за 55 мільйонів гривень

На аукціон Немирівський МПД було виставлено зі стартовою ціною 49,5 мільйонів гривень

У четвер, 15 жовтня, Фонд держмайна провів приватизацію першого об’єкту ДП “Укрспирт” – Немирівського МПД. Завод за 55,08 млн грн, при тому, що стартова ціна на аукціоні розпочалася зі 49,5 млн грн, приватизувало ТОВ “ЛВН Лімітед”, повідомляє пресслужба Фонду.

“Зростання ціни від стартової вдалося досягти завдяки продуманим алгоритмам проведення приватизаційних аукціонів – які мотивують учасників пропонувати вищу ціну від стартової вже на етапі подання заявок”, – йдеться у повідомленні.

Додається, що компанія-переможець була єдиною, хто подав заявку на участь в аукціоні. “Разом із тим, через захищеність інформації про кількість учасників аукціону до початку його проведення, учасник запропонував ціну вищу за стартову на понад 5 млн грн для отримання переваги на випадок можливої конкуренції під час торгів”, – зазначили у Фонді.

У результаті після підписання протоколу про результати аукціону, укладання договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку процес приватизації Немирівського МПД вважатиметься офіційно завершеним.

Раніше Investory News писали, що держпідприємство “Укрспирт” планує провести модернізацію всього виробництва. Стратегічний план на 2019-2023 рік погоджено у березні з Мінагропродром. На цей період передбачається залучення 1,53 млрд грн інвестицій.

Нагадаємо, у жовтні минулого року президент України Володимир Зеленський підписав указ про передачу Фондові державного майна (ФДМ) України від Держуправління справами перших п’яти підприємств, в тому числі готелю “Дніпро”, держпідприємств “Чайка” і “Центрсервіс”.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram