Новини
14 Жовтня 2022
366

На створення реєстру олігархів виділено три мільйони гривень

РНБО оголосило тендер ще 6 жовтня

Апарат Ради національної безпеки та оборони (РНБО) 6 жовтня оголосив тендер на розробку реєстру олігархів за 2,9 млн грн, повідомляється у системі Prozorro.

“Реєстр осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)” призначений для оприлюднення та обробки інформації про олігархів, та осіб, які подають декларації про контакти з олігархами, або їхніми представниками. Основними користувачами публічного інтерфейсу Реєстру є люди, зокрема представники юридичних осіб та громадських формувань”, — вказано у технічному завданні.

Це спрощена закупівля, яка відбудеться навіть за участі лише одного учасника. Аукціон заплановано на 17 жовтня.

Майбутній переможець торгів повинен буде протягом двох тижнів після укладення договору передати замовнику тестову версію софту. Повністю ж надати всі послуги треба буде до 21 листопада. Потім їх оплатять протягом 22 банківських днів. Майнові права інтелектуальної власності на створений софт належатимуть замовнику.

Тестова версія реєстру має містити частину функціонала включення олігарха до реєстру і публічного інтерфейсу, але для цього може також знадобитись інший функціонал певним обсягом.

Учасники тендеру мають подати два аналогічні договори із 2019 року донині вартістю не менше 50% очікуваної вартості, або 1,45 млн грн. Такими вважатимуться договори на розробку та на модернізацію або підтримку софту для державного реєстру, власником якого є державний орган центрального рівня, юрисдикція якого поширюється на всю Україну.

Тим часом російські олігархи готові пожертвувати Україні частину своїх активів, щоб їх виключили зі санкційного списку Заходу.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram