Новини
27 Березня 2024
194

В Україні запрацював реєстр сайтів-порушників права інтелектуальної власності

Реєстр буде поповнювати міжнародну платформу WIPO Alert

Фото: smartsolutions.ua

Міністерство економіки ухвалило наказ про ведення національного переліку вебсайтів, які викликають занепокоєння щодо дотримання прав інтелектуальної власності, повідомляє пресслужба міністерства.

Список наповнюватиме міжнародну платформу з обміну інформацією про такі сайти WIPO Alert, до якої приєдналася Україна.

Платформу адмініструє Міжнародна організація із захисту прав інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization). Країни-члени організації завантажують на WIPO Alert списки вебсайтів та мобільних застосунків, що порушують авторське право з точки зору національних норм.

Україна стала 15-м членом WIPO Alert.

Відтепер Українські суб’єкти авторського права та/або суміжних прав можуть подавати звернення про включення вебсайту, що викликає занепокоєння щодо дотримання прав інтелектуальної власності, до національного переліку таких вебсайтів.

“Ми докладаємо максимум зусиль щодо захисту авторського права та суміжних прав в інтернеті для українських та іноземних суб’єктів прав інтелектуальної власності. Україна стала однією з перших країн світу, які комплексно впроваджують відповідний механізм на основі захищеної онлайн-платформи”, — прокоментувала міністерка економіки Юлія Свириденко.

Нагадаємо, єдиний державний реєстр адрес буде створено в Україні.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram