Компанія планує вийти на ринок Латинської Америки та розвивати й надалі свій продукт
Іспанський фінтех стартап Bnext залучив $25 млн фінансування. Компанія виробляє банківський продукт і має вже 300 тис. активних користувачів, пише TechCrunch.
Раунд фінансування очолили DN Capital, Redalpine і Speedinvest. Серед інвесторів також — Founders Future, Cometa, Enern, USM і Conexo.
Стартап працює наступним чином: коли клієнт відкриває обліковий запис Bnext, він отримує карту і може завантажувати гроші на свій рахунок. Рахунки Bnext не є технічно банківськими — у компанії є ліцензія на електронні гроші. Потім клієнт може використовувати свою карту і витрачати гроші в будь-якій точці світу без комісії за іноземні транзакції. Також в програмі можна заморозити й розморозити свою карту.
“На даний момент ми будемо дотримуватися ліцензії на електронні гроші. Спочатку нам потрібно зрозуміти, в яких країнах має більше сенсу отримувати банківську ліцензію, а потім ми приймемо рішення”, — розповів виданню співзасновник і генеральний директор Bnext Гільєрмо Віканді.
До того ж, програма дає можливість під’єднатися до інших своїх банківських рахунків і управляти своїми грошима з одного додатку.
Крім цього, власник електронної карти може позичати гроші малому і середньому бізнесу та заробляти відсотки, отримати кредит, іпотеку, страховий продукт й інше. Як стверджують в компанії, Bnext приносить дохід від цих партнерських відносин.
Поки компанія працює тільки в Іспанії. Стартапу вдалося залучити 300 тис. активних користувачів. Щомісяця він обробляє транзакції на суму €100 млн ($109 млн).
Далі Bnext планує запропонувати преміальні плани з великою кількістю функцій і окремих IBAN. Компанія також має намір розширити свою діяльність в Латинській Америці, починаючи з Мексики в кінці цього року.
Як писали Investory News, британський фінтех-стартап Revolut планує вихід на український ринок. Загалом компанія збирається розширити географію на 24 країни.
Нагадаємо, Apple спільно з банком Goldman Sachs Group почала попередній випуск віртуальної банківської карти Apple Card. Поки вона працюватиме в тільки в США.
Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram
Ми у соцмережах