Новини
21 Травня 2019
1 015

Ахметов може продати готель “Опера” та ділянку на Подолі

Девелоперський підрозділ компанії СКМ Ріната Ахметова – Еста Холдинг – виставив на продаж 1 га земельної ділянки на Подолі за $15 млн, а також готель “Опера” за $30 млн

За інформацією НВ Бізнес, оголошення про продаж Еста Холдингом ділянки на Подолі по вулиці Фролівській, 9-11 з’явилося на сайті OLX.

У самій компанії Еста Холдинг таку інформацію спростували, заявивши, що не мають відношення до опублікованого оголошення.

“Еста Холдинг ні з ким не веде переговорів щодо продажу цієї ділянки. Розміщене на OLX оголошення ініційовано не нами”, – повідомили в прес-службі компанії. У компанії також додали, що звернулися до OLX з вимогою прибрати це оголошення.

Про продаж іншого активу – готелю “Опера” по вулиці Б. Хмельницького – виданню розповіли одразу три джерела: два інвестиційних банкіра та директор готельної мережі.

Офіційно в прес-службі наявність активних переговорів із потенційними покупцями “Опери” також не підтверджують.

Якщо ці два об’єкти все ж будуть продані, то в активі Еста Холдингу в столиці залишаться частина офісного центру “Леонардо” та ЦУМ.

Нагадаємо, ділянка на Фролівській разом із непрацюючою швейною фабрикою “Юність” Еста Холдинг купив у 2008 році. На місці фабрики планувалося побудувати торгово-офісний центр “Андріївський” площею близько 70 тис. кв. м. Частина корпусів була знесена, що викликало конфлікт із громадськістю. У результаті Ахметов відмовився від будівництва і, за оцінками експертів, втратив близько $50 млн.

До 2014 року Еста Холдинг вважався однією з девелоперських компаній країни, що розвиваються найбільш динамічно. Компанії належали знакові об’єкти в Києві і Донецьку, серед яких – п’ятизіркові готелі “Донбас Палас” (Донецьк), “Опера” (Київ), четвірка Park Inn by Radisson (Донецьк), офісний центр “Пушкінський” (Донецьк).

Більше новин та актуальних матеріалів у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram