Новини
14 Грудня 2020
954

“Дочка” банку Росія придбала винзавод “Массандра”

Сума угоди склала 5,327 мільярда рублів (2,03 мільярда гривень)

Компанія “Південний проект” придбала за 5,327 млрд руб (2,03 млрд грн) АТ “Виробничо-аграрне об’єднання “Масандра”, повідомляється на сайті аукціону.

“Переможцем аукціону в електронній формі визнано юридичну особу — Товариство з обмеженою відповідальністю “Південний проект”, яке запропонувало під час проведення торгів 14 грудня 2020 року найвищу ціну лота №1 в розмірі 5 327 177 370 руб”, — йдеться у повідомленні.

На акції винзаводу претендували санкт-петербурзька компанія “Південний проект”, заснована банком “Росія” (власник банку — російський мільярдер Юрій Ковальчук), і московська “Естейт Груп” Олександра Волошина.

На початку жовтня повідомлялося, що влада перетворила підприємство “Масандра” в акціонерне товариство, 100% акцій знаходиться у власності республіки.

Винзавод “Массандра”, заснований понад 120 років тому князем Левом Голіциним. У господарстві налічується близько 4 тис. га виноградників. До її складу, крім головного заводу, входять вісім філій, виноградники тягнуться від Фороса до Судака на 180 км.

Нагадаємо, з 2021 р.  в Україні, згідно із зобов’язаннями щодо обнулення імпортних мит на низку товарів протягом семирічного періоду після укладення економічної частини Угоди про асоціацію з Євросоюзом, буде введене нульове мито на ввезення вина з ЄС. Найбільшим постачальником залишається Італія — за шість місяців завезено вина на $20,7 млн.

Засновниця компанії 46 Parallel Wine Group Анна Горкун розповіла Investory News про перспективи українського виноробства, споживчі переваги та плани на майбутнє.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram