У Forbes впевнені, Адам Ньюман немає шансів повернути колишній капітал
Співзасновник і колишній гендиректор мережі коворкінг WeWork Адам Ньюман втратив статус доларового мільярдера і навряд чи зможе його відновити, повідомляє американський журнал Forbes.
Видання, переглянуло оцінку статків Ньюмана, знизивши їх зі $4,1 млрд до $600 млн. Його основний капітал – частка в We Co, материнської компанії WeWork. Ньюману належить приблизно 18% акцій компанії, Forbes оцінює цей пакет в майже $500 млн.
“А загальна оцінка WeWork не перевищує $ 2,8 млрд”, – пише видання.
Крім того, статусу мільярдера позбувся й другий засновник WeWork – Мігель МакКелві. Оцінку його статків Forbes знизив з $2,9 млрд до $400 млн.
“Представники WeWork відмовилися коментувати Forbes фінансовий стан засновників компанії”, – йдеться у повідомленні.
“Зниження оцінки статків Ньюмана та МакКелві стало результатом невдалого виходу WeWork на біржу”, – пояснює видання. У процесі підготовки до IPO оцінка компанії впала з $47 млрд у січні 2019 року до $10-12 млрд ближче до вересня, а інвестори висловили невдоволення бізнес-моделлю і збитковістю WeWork.
У результаті компанія відклала IPO на невизначений термін, а Ньюман під тиском ради директорів покинув пост гендиректора.
Нагадаємо, наприкінці вересня SoftBank повідомив, що веде переговори з мережею коворкінгів WeWork щодо збільшення інвестицій в $1,5 млрд, які японська технологічна група погодилася вкласти в офісну лізингову компанію наступного року.
А вже на початку жовтня стало відомо, що рішення найбільшої у світі мережі коворкінг WeWork скасувати вихід на біржу, а також зниження ціни на акції Uber значною мірою відбилися на фінансовому становищі SoftBank, який інвестував в обидві компанії.
Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram
Ми у соцмережах