Новини
2 Червня 2020
1 062

Volkswagen інвестує понад $2 мільярди у розробника безпілотних автомобілів Argo AI

Завдяки угоді стартап збільшує свій штат до 1000 осіб

Німецький автовиробник Volkswagen AG закрив операцію по інвестиціях у розмірі $2,6 млрд у стартап Argo AI, який спеціалізується на виробництві безпілотних автомобілів, повідомляє Reuters.

Argo, заснована у 2016 р. Брайаном Салескі та Пітером Рандером, нині спільно контролюється VW і Ford Motor Co, які зробили початкові інвестиції в Argo незабаром після його заснування.

Детальна інформація про інвестиції в VW, яка не містить угоду про купівлю в Ford акцій Argo на $500 млн, була оголошена в липні минулого року.

За словами Салескі, угода передбачає передачу Argo відділу VW по безпілотним авто, що базується в Мюнхені, що збільшує штат Argo до більш ніж 1 тис. осіб.

Минулого тижня VW повідомив, що його наглядова рада схвалила кілька проектів в рамках багатомільярдного альянсу з Ford, який також був оголошений в липні минулого року.

У 2018 р. компанія Ford створила компанію Ford Autonomous Vehicles LLC, зобов’язавшись інвестувати $4 млрд до 2023 р., і шукала зовнішніх інвесторів, щоб допомогти розділити зростальні витрати на розробку автономних транспортних засобів.

Нагадаємо, німецький автомобільний гігант Volkswagen заявив, що інвестує близько €2 млрд ($2,33 млрд) у дві китайські компанії, що випускають електромобілі.

А от ізраїльський сервіс замовлення таксі Gett подав до суду на Volkswagen з вимогою компенсації за невиконання контракту, укладеного у 2016 р., коли автоконцерн придбав 20% акцій Gett, інвестувавши $300 млн, щоб сервіс міг конкурувати з Uber, Lyft і Didi.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram