Компанії мають намір продовжувати інвестувати, встановлюючи вітряні електростанції та сонячні парки
Google планує витратити понад $2 млрд на зведення вітряних, а також сонячних електростанцій. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.
Загальна генеруюча потужність, згідно з планом, складе 1600 МВт. На даний момент вже складено пакет з 18 угод на зведення подібної інфраструктури на території США, Південної Америки та Європи.
Таким чином компанія зможе збільшити свій портфель поновлюваних джерел енергії більш ніж на 40%. У Google заявили, що така покупка стане найбільшою в її історії.
Компанія планує подвоїти свій глобальний портфель сонячних генеруючих потужностей, інвестуючи в сонячні ферми в Північній та Південній Кароліні, а також у Техасі.
Google також інвестує кошти в угоду по гібридних технологій в Чилі, яка об’єднає як сонячні, так і вітрові генеруючі потужності. Додатково будуть інвестиції в Фінляндії, подробиці про які, як йдеться в повідомленні, будуть розкриті під час візиту глави компанії в цю країну.
Як повідомляє Reuters, компанія Ingka Group, якій належить більшість магазинів міжнародного ритейлера товарів для будинку IKEA, за останні 10 років інвестувала вже €2,5 млрд ($2,76 млрд) на інфраструктуру відновлюваної енергії.
Ingka Group вже володіє та управляє 900 млн сонячних панелей на дахах магазинів мережі по всьому світу.
Нещодавно компанія повідомила про покупку в США 49% акцій двох сонячних фотоелектричних проектів. Завдяки їм ряд американських магазинів IKEA зможуть перейти на відновлювану енергію.
Зараз в компанії розробляють доступну програму з розповсюдження сонячних батарей, щоб до 2020 р. перевести свої магазини та склади на відновлювану енергію.
Як повідомив агенції виконавчий директор Ingka Group Джеспер Бродін, компанія продовжить інвестувати в сонячні парки та вітряні електростанції.
“Бути розумним щодо клімату — це не додаткові витрати. Це дійсно розумний бізнес, і так буде виглядати бізнес-модель майбутнього. Все, що пов’язано з викопним паливом і ненормальним використанням ресурсів, стане занадто дорогим”, — зазначив він.
Нагадаємо, великі нафтові компанії готові укласти в цьому році рекордну кількість угод в галузі зеленої енергії, причому Royal Dutch Shell Plc очолює групу європейських компаній, які значно випереджають своїх конкурентів в США.
Раніше Investory News писали про те, як український стартап Sirocco Energy розробляє “домашні” вітрогенератори.
Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram
Ми у соцмережах