Новини
23 Травня 2019
923

ЄС виділить €1 млн на розвиток “зеленої” енергетики в Україні

У межах проекту експерти ЄС нададуть рекомендації щодо стимулювання “зелених” інвестицій в Україні

Європейський Союз виділить €1 млн для реалізації однорічного проекту Twinning “Розвиток відновлюваної енергетики в Україні”, який започаткували австрійсько-італійський консорціум та Держенергоефективності. Про це йдеться у повідомленні на Євроінтеграційному порталі.

“У межах проекту експерти ЄС нададуть рекомендації Держенергоефективності та іншим зацікавленим сторонам щодо приведення українського законодавства у відповідність до європейського та поділяться досвідом стосовно збільшення частки відновлюваних джерел енергії і стимулювання “зелених” інвестицій”, – повідомили у Держенергоефективності.

Партнери проекту разом розроблятимуть проекти змін до українського законодавства, щоб привести його у відповідність до положень Директиви Євросоюзу про відновлювані джерела енергії. Також вони спільно працюватимуть над реалізацією урядових планів дій у сфері відновлюваної енергетики.

Проект Twinning “Розвиток відновлюваної енергетики в Україні” виконують австрійський енергетичний регулятор E-Control, Енергетичне агентство Австрії, Агентство екології Австрії, Міністерство сталого розвитку та туризму Австрії та італійський дослідницький інститут EURAC Research у партнерстві з Держенергоефективності.

Термін реалізації проекту становить 15 місяців.

Нова директива ЄС з відновлюваної енергетики встановлює обов’язкову мету – щонайменше 32% всієї енергії в Євросоюзі до 2030 року має вироблятися із відновлюваних джерел.

Більше новин та актуальних матеріалів у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram