Новини
21 Жовтня 2019
967

Харківський бізнесмен стане главою Київської облдержадміністрації

Кабмін погодив призначення кандидатури Олексія Чернишова

Кабінет міністрів України погодив призначення кандидатури Олексія Чернишова на посаду голови Київської облдержадміністрації замість Михайла Бно-Айріяна, який вранці 20 жовтня написав заяву про свою відставку, про це повідомляється на сайті Уряду.

За інформацією ЗМІ, чиновник пішов з посади через 100 днів після призначення на фоні критики з боку частини керуючої парті.

Олексій Чернишов – бізнесмен із Харкова. З 2017 року – голова наглядової ради бізнес-асоціації “Український клуб нерухомості” (URE Club), також – засновник інвестиційної компанії VI2 Partners, що займається прямими інвестиціями, формуванням й управлінням портфелем активів, інвестиційним банкінгом (злиття та поглинання, залученням капіталу, реструктуризацією заборгованості).

Крім того, Олексій Чернишов тісно пов’язаний із харківським бізнесменом та політиком Олександром Фельдманом. На початку 2000-х років він розпочав співпрацювати з концерном “АВЕК”, засновником якого є Фельдман. Протягом 2008-2013 років був головою наглядової ради концерну “АВЕК”.

В новинах за 2017 рік на сайті URE Club йдеться про те, що він є співласником концерну АВЕК та мережі “Фуршет”.

У жовтні 2017 року “Ашан Рітейл Україна” продав свою частку в українській мережі “Фуршет” (головний власник – Ігор Баленко) інвестиційній компанії VI2-Partners, співзасновником якої є Олексій Чернишов.

Нагадаємо, нещодавно новим главою Фонду державного майна було призначено Дмитра Сенниченка. Його кандидатуру вніс прем’єр-міністр України, за ухвалення даного рішення проголосували 238 народних депутатів.

Ще одне важливе нещодавнє призначення – колишній мер Варшави, член польського парламенту Марчін Свєнчіцький став новим бізнес-омбудсменом України.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram