Новини
20 Вересня 2021
959

Українська платформа GitLab виходить на IPO

Наразі ще не відома дата первинного розміщення на біржі

Платформа для розробників GitLab подала заявку на проведення IPO на біржі Nasdaq. Компанія торгуватиметься під тикером GTLB, повідомляє CNBC.

“GitLab збирає гроші, щоб протистояти Atlassian і GitHub, які Microsoft придбала за $7,5 млрд 2018 року”, — пише видання.

Раніше компанія планувала вийти на біржу до листопада 2020 року, однак пандемія внесла свої корективи в плани GitLab.

Зазначається, що за останній квартал виторг GitLab зріс на 69% — до $58,1 млн. При цьому чистий збиток компанії зріс з $9,4 млн до більш ніж $40 млн у річному вимірі. “Показник утримання чистого виторгу GitLab, який є ключовим для компаній, що випускають програмне забезпечення, зріс до 152% у ліпні”, — йдеться у повідомленні.

GitLab — вебінструмент життєвого циклу DevOps з відкритим вихідним кодом, який представляє систему управління репозиторіями коду для Git з власної вікі, системою стеження за вадами та іншими функціями.

GitLab також широко відомий як піонер віддаленої роботи. “В той час, як компанії були змушені адаптуватися до розподіленої роботи під час пандемії, GitLab почав працювати таким чином 2014 року, тому йому не довелося нічого міняти”, — пише CNBC.

Як зазначається у заяві компанії — “дистанційна робота надає можливість отримати доступ до глобального пулу талантів, який дозволяє наймати талановитих членів команди, незалежно від їх місцеперебування, забезпечуючи сильну конкурентну перевагу”. У GitLab працює 1350 співробітників у більш ніж 65 країнах.

Востаннє GitLab була оцінена у $6 млрд у межах раунду фінансування, який дозволив чинним акціонерам компанії продати до 20% свого акціонерного капіталу.

Найбільшим акціонером компанії є її співзасновник і головний виконавчий директор Сід Сіджбрандіж, який володіє 18,9% акцій класу B. Khosla Ventures володіє 14% акцій. Співзасновник компанії — харків’янин Дмитро Запорожець.

Нагадаємо, на початку літа компанія GitLab оголосила про придбання UnReview, інструменту на основі машинного навчання, який допомагає командам розробників програмного забезпечення рекомендувати кращих рецензентів для перевірки коду.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram