Новини
3 Червня 2021
711

Український GitLab придбав UnReview — вартість угоди не відома

Так компанія намагається розв’язати питання щодо автоматизації вибору рецензентів коду

Компанія GitLab оголосила про придбання UnReview, інструменту на основі машинного навчання, який допомагає командам розробників програмного забезпечення рекомендувати кращих рецензентів для перевірки коду. Вартість угоди не розголошується, повідомляє TechCrunch.

Зазначається, що GitLab прагне розширювати застосування машинного навчання на своїй платформі, й інтегрує можливості UnReview до свого власного процесу перевірки коду.

Минулого року GitLab запустив своє рішення для перевірки коду. Але як зазначив Уейн Хабер, технічний директор GitLab, це все ще виконувалося вручну.

“Наша основна мета у другій половині цього року при впровадженні UnReview — допомогти автоматизувати вибір рецензентів коду. Це дуже цікава проблема, яку потрібно розв’язати. Навіть ми в GitLab іноді вибираємо не тих рецензентів, ґрунтуючись на тому, що люди знають”, — зазначив старший директор GitLab з управління продуктами Девід ДеСанто.

Навіть з новою системою групи, як і раніше, збережуть повний контроль над тим, які рецензенти будуть призначені. Однак інструмент при цьому автоматично та прозоро ранжує потенційних рецензентів на основі того, хто, на думку системи, найкраще підходить для завдання.

UnReview — просунута система рекомендацій, яка автоматично визначає, а потім пропонує відповідних рецензентів коду.

Продукт GitLab — платформа для колаборації DevOps, а саме — система управління репозиторіями коду для Git. Головний конкурент лідера цього ринку GitHub. Один з двох українських єдинорогів. Сумарно залучили $426 млн інвестицій від Khosla Ventures, Google Ventures, Y Combinator і Iconiq Capital. Остання оцінка — $2,7 млрд.

Про те, як проходила підготовка GitLab до лістинга, а ще — як керувати командою без офісу можна прочитати тут.

Раніше Investory News писали, що український стартап GitLab залучив $268 млн. Інвесторами стали Goldman Sachs, Iconiq Capital, Y Combinator і Continuity Fund.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram