Бiзнес
11 Березня 2020
207

Єдиноріг з українським корінням: Як GitLab готується до лістингу та керує командою без офісу

Співзасновник стартапу Сід Сібранджи — про прагнення радикальної “прозорості” компанії, майбутній лістинг та мотивацію

Засновники GitLab Дмитро Запорожець (ліворуч) і Сід Сібранджи (праворуч)

Багато хто каже, що називати GitLab, заснований Дмитром Запорожцем та Сідом Сібранджи, першим українським єдинорогом не дуже коректно. Проте, це перша компанія з українським корінням, що отримала оцінку у понад $1 млрд і на цьому не планує зупинятися. У вересні 2019 року стартап залучив $268 млн у черговому раунді інвестицій і “подорожчав” до $2,75 млрд. Наразі у команді GitLab — 1,1 тис. співробітників, що працюють віддалено.

А вже восени минулого року компанія, що стартувала навіть не у гаражі, а у занедбаному будинку без проточної води, планує провести лістинг та стати публічною.

В інтерв’ю виданню Sifted співзасновник GitLab Сід Сібранджи розказав про тонкощі роботи з командою, яка розкидана по різним країнам, а також про майбутній лістинг та подальші плани.

Investory News підготували адаптований переклад найцікавіших тез цієї розмови.

Про віддалену команду та основні складнощі

Я думаю, що ми є найбільшою у світі компанією з повністю віддаленою командою. Це рішення ми приймали не відразу і не швидко. Гадаю, що момент для цього настав після того як у рамках співпраці з Y Combinator ми отримали свій перший офіс у Сан-Франциско. Наші співробітники зайшли до цього офісу, але лише на кілька днів. І стало ясно, що перебування в офісі не має жодної доданої вартості.

Більшість людей перейшли на віддалену роботу. Щоб працювати в такому режимі, ми вже користувалися Slack, Zoom, GitLab та GoogleDocs. Усі наші процеси підходили для віддаленої роботи. У тому, щоб ходити до офісу, не було ніякого сенсу, тому люди наче й перестали приходити.

Ми оцінюємо результати, яких люди досягають, і не вимірюємо, скільки часу вони для цього працюють. Менеджерам заборонено говорити про ваші години, якщо тільки вони не підозрюють, що ви працюєте занадто довго, і це викликає занепокоєння. Але ми не відстежуємо, як довго працюють люди.

Найважче — це часові пояси. Не існує ідеального рішення питання ефекту часових поясів. Що ми намагаємось зробити, щоб пристосуватися до часових поясів, — це працювати асинхронно. Тому ми впевнені, що навіть якщо ви не можете взяти участь у зустрічі, ви можете ставити свої запитання та отримувати відповіді. Одна з речей, які ми робимо саме через часові пояси, а також з інших причин, — це велика кількість записів.

Про особливості рекрутменту

Ми намагаємося наймати людей, які є самодостатніми працівниками, щоб вони могли керувати собою, вміти мотивувати себе, планувати власний час. Якщо ви не в змозі керувати собою, ви не дуже підходите для роботи в GitLab.

Гадаю, що однією з головних речей, яка допомагає в роботі — це люди, цінності яких збігаються з цінностями компанії. Щотижня ми отримуємо 3 тис. заявок від людей, які хочуть працювати в GitLab, які побачили наш посібник і сказали: “Ця компанія приваблює мене”.

Про радикальну прозорість

Радикальна прозорість виникла тому, що GitLab стартував як проєкт із відкритим кодом, що з’явився на рік раніше, ніж сама компанія.

Коли ви презентуєте щось подібне, всі люди зі спільноти з відкритим кодом бояться, що ви зіпсуєте це (таке часто траплялося раніше). Щоб полегшити це, ми сказали: “Давайте будемо прозорі щодо діяльності компанії, щоб мати більше розуміння в спільноті”. Це спрацювало.

Про Y Combinator для Європи

Не думаю, що існує еквівалент Y Combinator.

Вважаю, що в західному світі є один інкубатор, який випускає більшість дуже успішних компаній. І він має такий великий нетворкінговий ефект саме тому що вони успішні. Кожен хоче туди поїхати. І тому, що всі хочуть поїхати туди, вони отримують найкращі зі стартапів.

Про лістинг

Справа не в тому, що ми гарантуємо, що точно станемо публічними у цей день (оголошувалась дата 18 листопада 2020 року. — Ред.) Це більше про те, що ми дуже чітко усвідомлюємо, чого хочемо досягти. Зайшовши на наш сайт, ви побачите, що у нас вже є цілі, визначені на 18 листопада 2023 року.

Зараз я не знаю, зможемо ми перевершити ці цілі, чи ні. Але — це цілі компанії. Це те, чого ми прагнемо. Тож у компанії ми можемо більше фокусуватися на тому, як цього досягти, ніж на тому, чого ми намагаємось досягти.

Ми вважаємо, що маємо досить унікальну культуру компанії, і в разі поглинання існує ризик розмити цю культуру. Ось чому ми вважаємо за краще самостійно, незалежно ставати публічною компанією.

Більшість наших акцій знаходиться в руках інвесторів, тому ми маємо зобов’язання розглянути будь-які пропозиції, які надійдуть. Але ми вважаємо за краще намагатися стати публічними.

Про те, що буде після лістингу

Я все ще насолоджуюся своєю роботою, тому хотів би залишатись у компанії поки рада директорів вважає, що це гарна ідея. На цей час GitLab — це моє найважливіше прагнення.

Я думаю, що одним зі шляхів розвитку моєї кар’єри є те, що мною завжди керувала цікавість, і це привело мене до дивовижних речей. Зараз у GitLab є ще дуже багато речей, які мене дуже цікавлять.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram