ІРИНА ПАПУША
![](https://investory.news/wp-content/uploads/2021/02/148649620_1132748050498393_6325975948377888553_n.jpg)
SHINE 2019
Найкращі ділові пані України
- Компанія:OTHER sweets
- Посада:засновниця, керівник
- Діяльність:кондитерська промисловість
SHINE 2019 Найкращі ділові пані України
Shine Story | Про пані
Ще зовсім недавно Ірина Папуша керувала підприємством “Київський БКК”. Налагодила виробництво, сформувала нову команду, а потім різко змінила своє життя. Створила з нуля власний солодкий бізнес “зі своїм смаком” під брендом OTHER sweets.
Хоча справжньою школою життя та управління для пані Ірини став 4-річний досвід роботи в багатопрофільній групі компаній “Континіум”, де вона займала посаду директора зі стратегічного розвитку. Саме “Континіум” благословив її на першу власну справу. Адже з розвитком АЗС виникало питання – як заробляти не лише на паливі, але й на додаткових послугах. Так з’явилося кілька форматів швидкого харчування в дорозі та власний бізнес – ТМ “Сандвіч клуб”.
“Я захоплений трудоголік, – говорить про себе пані Ірина. – Але найголовніше, щоб було цікаво – чим важче завдання, тим драйвовіше. Мій послужний список стосується найбільших національних багатопрофільних холдингів, крім того були різні проекти у власному бізнесі. Тому вийшло набути професійного досвіду і в медіа, і в FMCG, нерухомості, теплотехніці, нафтовому бізнесі й навіть готельно-ресторанному”.
Та якщо попередні бізнеси були школою – управління БКК (понад 700 співробітників) стало втіленням усього досвіду. Але у 2018 році Ірина вирішила заснувати власну кондитерську компанію OTHER sweets.
“Я бачила вільні ніші на ринку, розуміла, чого хоче споживач. Але втілити ці задуми в БКК було неможливо. А OTHER sweets – тому що таких солодощів на ринку України ще не було. Вони одночасно вишукано красиві, і зовсім не шкідливі, тому що натуральні, hand-made з найсвіжішої сировини”, – розповідає Ірина.
Перфекціоніст з простою філософією пані Ірина каже: “Якщо мені не подобається, не ідеально красиво або не досконало смачно, то в продаж це не потрапить. Сировинна складова та робота кондитера – це взагалі окрема історія, тут повний перфекціонізм”.
Більше новин та актуальних матеріалів у нашому каналі в Telegram
Медіатека компаніЇ
Контекст
![](https://investory.news/wp-content/uploads/2021/02/148649620_1132748050498393_6325975948377888553_n.jpg)
Ірина Папуша: Цікаві думки з Давосу
![](https://investory.news/wp-content/uploads/2021/02/man.jpg)
Чого чекати бізнесу від економіки у 2021 році?
![](https://investory.news/wp-content/uploads/2019/12/retro-gifts-1847088_1920.jpg)
Очікуваний презент: Як привітати своїх колег з новорічними святами
![](https://investory.news/wp-content/uploads/2019/04/DY5A0646.jpg)
Ми у соцмережах