Новини
14 Лютого 2024
192

Польські фермери погрожують повністю заблокувати кордон з Україною

Акція має стартувати 20 лютого

Польські фермери 20 лютого планують повністю заблокувати усі пункти пропуску на польсько-українському кордоні, йдеться в заяві польської аграрної “Солідарності”.

Як повідомила профспілка, 9 лютого “Солідарність” оголосила 30-денний загальний страйк фермерів, який має “безпрецедентну підтримку всієї аграрної спільноти та суспільства”.

Польські аграрії наголошують, що “це лише початок довгого шляху до перемоги”, вони підкреслюють, що на підставі зібраних матеріалів з попереднього протесту висновок зрозумілий: “Проблемою рентабельності сільськогосподарського виробництва, переробної та інших галузей в Польщі є неконтрольований наплив товарів з України, які імпортуються через відкриття кордону ЄС з цією країною”.

“Тому 20 лютого в межах 30-денного загального страйку фермерів оголошуємо, що всі протестні дії концентруватимуться на повній блокаді всіх прикордонних пунктів між Польщею та Україною та акціях протесту на місцях”, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в межах акції протесту блокуватимуться не тільки прикордонні пункти, а й комунікаційні вузли та під’їзди до залізничних станцій, де здійснюється завантаження.

Польська аграрна “Солідарність” також закликала польське суспільство підтримати фермерів, адже їх протест має на меті гарантувати продовольчу безпеку країни.

Як писали раніше Investory News, Валдіс Домбровскіс закликав зняти обмеження на імпорт українського зерна. Звернення стосується Польщі, Угорщини та Словаччини.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram