Новини
10 Травня 2024
86

Першу у світі водневу супер’яхту виставлено на продаж

Початкова ціна $600 мільйонів

Фото: Feadship

Перша у світі воднева супер’яхта, яку, за чутками, замовив мільярдер, засновник Microsoft Білл Гейтс, виставлена на продаж, повідомляє Daily Mail.

119-метрова супер’яхта, що отримала назву Project 821, працює на “зеленому” водні, який виробляється шляхом розщеплення води на водень і кисень за допомогою відновлюваної електроенергії. Цей газ повинен зберігатися кріогенно при неймовірній температурі -217 градусів за Цельсієм у ретельно спроєктованих резервуарах з подвійними стінками.

Зазвичай яхти використовують дизельні двигуни.

Розкішне судно має дві спальні, тренажерний зал, офіси та численні ванні кімнати. Також є джакузі, сауна і кабінети з камінами. На судні також є місце, де його власник може розмістити повноцінну бібліотеку.

На будівництво екологічно чистої супер’яхти пішло понад п’ять років, від проєктування до завершення.

Варто зазначити, що у 2020 році в ЗМІ з’явилася низка повідомлень про те, що Feadship і дизайнерська фірма Sinot Yacht Architecture & Design отримали замовлення від мільярдера на будівництво цієї екояхти на водневих двигунах, але деталі, що підтверджують угоду з Гейтсом, залишалися невідомими.

Але інсайдери яхтової індустрії зазначали, що хоча в компаніях заперечують, що засновник Microsoft розробляє концепцію яхти на водні, усі знають, що “Білл Гейтс веде переговори про будівництво нової супер’яхти на невідомій корабельні”.

А вже цього місяця з’явилися новини, що Гейтс продає своє водневе суперсудно за $600 млн. А також меншу яхту Wayfinder “всього” за $25 млн.

Як писали раніше Investory News, авіакомпанія Wizz Air запровадила новий тариф Wizz Smart.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram