Новини
8 Серпня 2023
228

На кордоні знову велике завантаження

Про це попередила Держприкордонслужба

За добу 6 серпня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 117 тис. осіб та 20 тис. транспортних засобів, повідомила Державна прикордонна служба.

З України минулої доби вибули 53 тис. осіб. 32 тис. з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.
До України за минулу добу дісталися 64 тис. осіб, 58 тис. з них — громадяни України.

Оформлено 111 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 21 особу — 3 з них намагалася незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 18 були затримані поза визначеними пунктами перетину.

Крім того, на виїзд з країни не пропущено 3-х чоловіків, громадян України призовного віку, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та відповідно до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57.

Раніше Investory News писали, що українці проводять вікенди у Польщі.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram