Новини
11 Липня 2019
856

Кабмін схвалив стратегію експорту сільгосппродукції до 2026 року

Планується  забезпечити стабільне нарощування обсягів експорту аграрної продукції

Уряд схвалив Стратегію розвитку експорту продукції сільського господарства, харчової та переробної промисловості України до 2026 року та затвердив план завдань та заходів з її реалізації. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Мета стратегії – визначення довгострокової державної політики, спрямованої на забезпечення стабільного нарощування обсягів експорту продукції (товарів, послуг, технологій) вітчизняного сільського господарства, харчової та переробної промисловості.

“Cтратегічними напрямками розвитку експорту аграрної продукції стане зростання обсягу виробництва та збільшення постачань такої продукції на зовнішні ринки; розширення номенклатури та зміна структури експорту в напрямку збільшення частки продукції з високою доданою вартістю; географічна диверсифікація напрямків експорту (відкриття нових ринків) і розширення експортних можливостей для малих та середніх підприємств”, – йдеться в повідомленні.

Стратегію розроблено Мінагрополітики спільно з Офісом підтримки реформ Міністерства.

Раніше Investory News повідомляли, що в Україні почнуть виробляти обладнання для переробки олійних та зерна, а експорт української продукції до ЄС збільшився на 30,8%.

Більше новин та актуальних матеріалів у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram