Новини
10 Липня 2019
1 456

В Україні почнуть виробляти обладнання для переробки олійних та зерна

Vektor Company Group та Elica інвестують у завод з виробництва обладнання для агропідприємств

В Україні з’явиться новий завод з виробництва високотехнологічного обладнання для переробних підприємств агропромислового комплексу. Інвесторами виступлять український холдинг VEKTOR Сompany Group та болгарська компанія Elica. Про це повідомляє AgroPortal.

Побудувати завод інвестори планують в Харківській області. Свою продукцію він буде випускати під брендом “Еліка Україна”. Проект буде реалізований протягом двох років. Нове підприємство дозволить створити понад 300 нових робочих місць.

“Наша країна повинна удосконалити власну переробну промисловість і розвивати експорт високоякісної та технологічної готової продукції. Україна і Болгарія залишаються одна для одної важливими економічними партнерами. Ми вирішили об’єднати зусилля української й болгарської компаній і побудувати найсучасніше високотехнологічне підприємство в Україні з виробництва обладнання для харчової переробної промисловості”, — повідомили глава холдингу VEKTOR Сompany Group Олександр Александров.

“Цей завод стане першим таким проектом в Україні. Він буде випускати інноваційне обладнання, яке сприятиме розвитку глибокої переробки зернових та олійних культур”, – зазначив курівник компанії Elica Андрій Шпаков.

За словами Олександра Александрова, обладнання “Еліка Україна” за рахунок високої енергоефективності та інноваційності дозволить переробникам знизити витрати на виробництво і підвищити рентабельність готової продукції. Застосування цього обладнання також забезпечить високу якість переробленої продукції, яка буде відповідати всім світовим стандартам. Крім того, розвиток власної глибокої переробки зернових та олійних культур дозволить Україні частково замістити імпорт, що зробить готову продукцію більш доступною для кінцевого споживача.

VEKTOR Сompany Group – холдингова компанія, до складу якої входить п’ять підприємств. У компанії багаторічний досвід роботи в сфері АПК, зокрема в олійножировій, комбікормовій, елеваторній галузях, а також в енергетичній сфері та захисті навколишнього середовища. Тобто в тих галузях промисловості, без яких неможливі замкнутий цикл виробництва й подальший ефективний розвиток.

Elica — болгарська сімейна компанія, що базується в Сілістрі. Більше сотні співробітників Elica виробляють і постачають широкий асортимент обладнання для обробки та зберігання зерна, очищення й обробки насіння олійних культур, а також спеціалізовані установки для харчової промисловості.

Нагадаємо, що Експорт української продукції до ЄС збільшився на 30,8%, а аграрний холдинг “Агросвіт” прийняв рішення про купівлю Харківського молочного комбінату.

Більше новин та актуальних матеріалів у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram