Новини
17 Червня 2020
1 131

Biopharma інвестує $7 мільйонів у будівництво нового лабораторного комплексу

Також, компанія почала клінічні випробування свого препарату для лікування ускладнень, викликаних COVID-19

Біофармацевтична компанія “Біофарма (Biopharma)” (Київ) планує інвестувати в будівництво нового офісно-лабораторного комплексу $7 млн, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву компанії. Комплекс буде побудований на території заводу в місті Біла Церква (Київська обл.).

“Частина об’єктів на території науково-виробничого комплексу в Білій Церкві була продана компанії “STADA Україна”, ми прийняли рішення побудувати новий корпус. Це буде будівля окрема від корпусу заводу-фракціонатора”, — розповіли у компанії.

Також “Біофарма” направила на закупівлю лабораторного обладнання для діагностики COVID-19, тест-систем, ШВЛ, аналізатори газів у крові $500 тис.

Як повідомляє агенція, “Біофарма” почала клінічні випробування свого препарату “Біовен” для лікування ускладнень, викликаних COVID-19. Нині в дослідження залучено 20 осіб.

Крім того, “Біофарма” залучає донорів з антитілами до COVID-19. На сьогодні компанія протестувала 9,4 тис. осіб (антитіла виявлені у 54 осіб, або 0,59%) і зібрала 37 літрів реконвалесцентної плазми.

Компанія почала розробку гіперімунного імуноглобуліну на основі плазми людей, які перенесли COVID-19. Цей препарат може бути ефективним для специфічного лікування коронавірусу.

Як пише агенція, розробка препарату здійснюється в рамках участі “Біофарма” в роботі Міжнародного альянсу компаній, що спеціалізуються на виробництві препаратів з плазми крові, в який також входять Takeda і CSL, Octapharma, Biotest, BPL, LFB, Sanquin, GreenCros, ADMA Biologics. Заготівлю такої плазми проводять плазмоцентри в Сумах, Черкасах, Дніпрі та Харкові

Компанія також почала клінічні дослідження з оцінки ефективності препарату “Біовен” виробництва ТОВ “Біофарма Плазма” у комплексній терапії пацієнтів із пневмонією, викликаною коронавірусною інфекцією COVID-19/SARS-CoV-2.

Довідоково. Biopharma — українська біотехнологічна компанія, єдиний завод в Східній Європі, який має сучасні технології, виробляє і розробляє препарати з донорської плазми вже майже 50 років.

Компанія зосереджена на забезпеченні ліками України та за контрактним принципом поставляє свою продукцію в більш ніж 30 країн світу. Восени 2019 р. Biopharma перенесла своє виробництво в новий науково-виробничий комплекс у Білій Церкві.

Компанія розвиває мережу власних плазмацентрів. Зараз вони працюють в Сумах, Шостці, Конотопі, Черкасах, Дніпрі та Харкові.

Як писали раніше Investory News, німецький виробник ліків та споживчих товарів медичного призначення Stada Group придбала фармацевтичний бізнес української компанії Biopharma.

У компанії Pfizer заявили, що витратять $1 млрд на створення вакцини проти коронавірусу вже цієї осені. Вже навіть проводять клінічні випробування і планують розпочати вакцинацію восени.

British American Tobacco, виробник сигарет Dunhill і Lucky Strike, також працює над створенням потенційної вакцини від спричиненої коронавірусом хвороби COVID-19 з використанням протеїнів, які дістаються з тютюнового листя.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram