Новини
2 Грудня 2019
958

Німецька Stada Group купує фармбізнес Biopharma

Акціонери Biopharma збережуть плазмовий бізнес компанії

Німецький виробник ліків та споживчих товарів медичного призначення Stada Group купує фармацевтичний бізнес української компанії Biopharma, повідомляється у офіційному прес-релізі компанії.

Згідно з інформацією, фармацевтичний бізнес Biopharma стане невіддільною частиною STADA в Україні та має потужний потенціал зростання у виробництві високоякісних рецептурних і безрецептурних препаратів.

Зокрема, група купує виробничі потужності в місті Біла Церква Київської області.

Також в Stada підкреслили, що це одна з найбільших інвестицій групи в український фармацевтичний сектор.

Акціонери Biopharma збережуть плазмовий бізнес компанії (переробка плазми крові) та зосередяться на його розвитку як в Україні, так і за її межами. “Це придбання підлягає виконанню загальноприйнятих умов, зокрема отримання дозволу на злиття в Україні”, — йдеться у повідомленні.

Очікується, що угода буде закрита в грудні 2019 р. Українським бізнесом STADA керуватиме новопризначений генеральний директор Борис Лабенський.

Нагадаємо, фармацевтична компанія Stada уклала угоду щодо придбання портфеля брендових продуктів у Takeda Pharmaceutical за $660 млн. В рамках угоди компанія передасть Stada портфель з 20 безрецептурних і рецептурних препаратів.

Як відомо, швейцарська фармацевтична компанія Novartis досягла угоди щодо придбання американської біотехнологічної компанії The Medicines Company. Таким чином Novartis зможе розширити портфель лікарських препаратів для лікування серцево-судинних захворювань.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram