Новини
12 Січня 2022
754

Вихід на ринок Латинської Америки: SoftServe відкриває центри розробки в Мексиці, Колумбії та Чилі

У регіоні працюють 500 000 ІТ-спеціалістів

Найбільша українська ІТ-компанія SoftServe виходить на ринок Латинської Америки, де відкриває чотири нові центри розробки, пише Ain.ua з посиланням на повідомлення компанії. Перший офіс в новому регіоні вже запрацював у Гвадалахарі, столиці мексиканського штату Халіско, наступними відкриють розробницькі центри в найбільших колумбійських містах — Боготі та Медельїні, а також в чилійській столиці Сантьяго.

Як зазначають у SoftServe, на ринку Мексики, Колумбії та Чилі працюють 500 тис. ІТ-спеціалістів. Регіон має також і географічні переваги, зокрема, близькість до США. Відтак, Латинська Америка є привабливою для більшості глобальних гравців технологічного ринку.

“Вихід на новий ринок — значний крок для компанії. Нам важливо не просто розширити географію та стати ближчими до наших партнерів в Північній Америці, але й також перенести на інший континент наш досвід і цінності. А це й активна участь в розвитку локальної ІТ-індустрії, побудова ІТ-спільнот через підтримку освіти, розвиток працівників, впровадження кращих ініціатив соціальної відповідальності, екологічних практик та благодійних проєктів”, — зазначив співзасновник і голова ради директорів SoftServe Ярослав Любінець.

У планах компанії — найняти 3 тис. працівників в Латинській Америці до кінця 2025 року, станом на сьогодні в компанії відкрито вже пів сотні вакансій в регіоні. Також цього року, SoftServe планує розпочати співпрацю з низкою технічних університетів у Гвадалахарі, Боготі, Медельїні та Сантьяго.

Загалом, SoftServe на сьогодні налічує понад 12 тис. працівників та 41 офіс у 12 країнах. Найбільші розробницькі центри компанії розташовані в Україні, проте, як зазначають представники SoftServe, стрімко розвивається також присутність компанії у Польщі та Болгарії.

Нагадаємо, компанія SoftServe безкоштовно створила новий сайт Індексу добробуту молоді, де проводяться соціологічні опитування для покращення якості життя молоді у містах України.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram