Новини
29 Квітня 2024
147

Укрпошта за минулий рік отримала 11,6 мільярда

Компанія збільшила дохід на 12% у порівнянні з 2022 роком

Національний поштовий оператор України прозвітував про збільшення чистого доходу на 1,3 млрд грн у 2023 році, повідомляє пресслужба Укрпошти.

“За минулий рік компанія отримала 11,6 млрд грн доходу, що на понад 12% більше за результати 2022 року (10,3 млрд грн). Дохід від послуг національної пошти виріс на 18% у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року і склав 6,5 млрд грн”, — сказано в повідомленні.

Серед значних чинників, які мали негативний вплив на фінансові показники компанії, це затримки у погодженні регульованих тарифів й виконання безоплатних зобов’язань для підтримки державних соціальних ініціатив.

“У порівнянні з 2022 роком чистий збиток компанії скоротився на майже 37% і становить 796 млн грн”, — додали в компанії.

Також у 2023 році Укрпошта продовжила реалізацію стратегічних інвестиційних проєктів, таких як оновлення логістичної інфраструктури, автоматизація мережі та посилення її стійкості до енергетичних та комунікаційних перебоїв, модернізація автопарку та заміна критичних ІТ систем.

Як писали раніше Investory News, у Boeing падають доходи. Причиною цього стало падіння виробництва літаків.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram