Новини
24 Квітня 2024
139

“Укрнафта” збільшила запаси нафти та газу

Відбулося розширення меж наявних спеціальних дозволів на заході

Фото: УНІАН

ПАТ “Укрнафта” збільшило запаси та ресурси більше ніж на 3 млн тонн нафти та 0,6 млрд м³ газу завдяки розширенню меж наявних спеціальних дозволів на заході України, повідомив директор компанії Сергій Корецький.

“Причина розширення меж спецдозволів — приведення їхніх розмірів до контурів продуктивних покладів родовищ. Уже отримано відповідні накази Державної служби геології та надр України”, — написав він.

Зокрема, площа першої ділянки після розширення меж збільшилася на понад 50% і тепер становить 0,93 км². Загальний обсяг запасів збільшився на 221 тис. тонн нафти та 19 млн м³ газу.

Площа другої ділянки збільшилася на третину — до 8,7 км². Загальний обсяг запасів збільшився на 836 тис. тонн нафти та 402 млн м³ газу.

Третій спецдозвіл збільшено на 36%, площа ділянки тепер становить 7,12 км². Загальний обсяг запасів збільшився на понад 1,9 млн тонн нафти та 205 млн м³ розчиненого в нафті газу.

Корецький також уточнив, що до 2023 року “Укрнафта” лише двічі розширювала межі спецдозволів, а вже торік завдяки збільшенню меж двох родовищ збільшила загальні запаси на 330 тис. тонн нафти й конденсату та 618 млн м³ газу.

Як писали раніше Investory News, газопровід між Фінляндією та Естонією відновлено.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram