Новини
16 Вересня 2022
324

Україна отримала від експорту електроенергії $131 мільйон за два тижні

Завдяки експорту електроенергії наша держава перетворюється на стратегічно важливого партнера ЄС

За перші два тижні вересня Україна отримала від експорту електроенергії $131 млн, повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький у Фейсбуці.

“Експорт електроенергії встановив торговий рекорд — $131 млн за перші два тижні вересня. Українська електроенергія посіла друге місце в торговельному балансі після традиційно великих обсягів сільгосппродукції — ріпаку та пшениці”, — написав Кудрицький.

Він зазначив, що такий результат допоміг скоротити дефіцит торгівлі товарами та збалансувати міждержавну торгівлю України.

Кудрицький наголосив, що завдяки експорту електроенергії наша держава поступово перетворюється на стратегічно важливого партнера ЄС. За його словами, метою Укренерго є закріпити Україну в ролі гаранта енергетичної безпеки Східної та Центральної Європи.

Як писали раніше Investory News, європейські оператори системи передачі погодили незначне збільшення постачання української електроенергії — з 250 МВт до 300 МВт у денні та вечірні години.

Тим часом уряд Великої Британії встановлює граничну суму для рахунків за електроенергію та газ для домашніх господарств, починаючи з 1 жовтня. Обмеження діятимуть протягом двох років.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram