Новини
23 Березня 2021
458

У Києві найбільш оплачувані вакансії у керівників, програмістів і рієлторів

Середній розмір запропонованої заробітної плати склав 9,3 тисячі гривень

У столиці станом на 1 березня 2021 року найбільш оплачуваними є вакансії керівників, програмістів і рієлторів. Про це йдеться у повідомленні на сайті Київського міського центра зайнятості (КМЦЗ).

Так, у вакансіях керівника департаменту (директора, начальника) роботодавці пропонували близько 50 тис. грн, інженера-програміста — 36 969 грн, фахівця з корпоративного управління — 35 тис. грн, рієлтора — 25 тис. грн, начальника відділу — 22,7 тис. грн, уповноваженого з антикорупційної діяльності — 22375 грн, виконавчого директора, продюсера — по 21750 грн, начальника проєктно-кошторисного бюро — 21 тис. грн, менеджера житлового будинку, слюсаря-збирача двигунів, електромонтажника будівельного, ливарника металів і сплавів, відповідно, по 20 тис.грн.

Тим часом середній розмір запропонованої у вакансіях заробітної плати склав 9,3 тис. грн.

Серед найбільш потрібних професій у Києві:

• фахівці (медсестри, вихователі, бухгалтери, оцінювачі-експерти, інструктори з фізкультури, електромеханіки, техніки та лаборанти);

• працівники сфери торгівлі та послуг (продавці, поліціянти, кухарі, охоронці, соціальні працівники, працівники ресторанного господарства);

• кваліфіковані робітники (електромонтери, слюсарі, електрогазозварники, робочі з комплексного обслуговування та ремонту будинків);

• робітники з обслуговування та експлуатації обладнання та машин (водії громадського транспорту, трактористи, токарі, асфальтобетонники, машиністи насосних установок);

• некваліфіковані працівники (двірники, прибиральники, вантажники, підсобні робітники).

Найбільше вакансій було зафіксовано у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (1392), державного управління та оборони, обов’язкового соціального страхування (1193), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (1044), освіти (1011), найменше — у сфері інформації й телекомунікацій — 48.

“Навантаження на одну вакансію у Києві в середньому зменшилося від 3 до 2 осіб”, — йдеться у повідомленні.

У КМЦЗ також зазначають, що наразі існує дисбаланс між тими, хто шукає роботу. “Серед них, як правило, переважають особи з вищою освітою й відповідним досвідом роботи, та вакансіями, більшість з яких розрахована на представників робітничих професій”, — зазначають фахівці.

І додають, що станом на 1 березня 2021 року в базі Київського міського центру зайнятості нараховувалося 8575 вакансій, що відповідає їх кількості, якщо порівнювати з таким самим періодом минулого року.

За словами директора Київського міського центру зайнятості Віктора Біліча, поглиблення співпраці з роботодавцями, реалізація програм фінансової допомоги бізнесу на період карантинних заходів сприяли тому, що центру зайнятості вдалося зберегти значну кількість наявних робочих місць та стимулювати роботодавців до створення нових.

“А це збільшило кількість вакансій до рівня попереднього року, попри пандемію коронавірусу”, — наголосив він.

Раніше Investory News писали, що згідно з дослідженням аналітиків OLX Робота, водії, продавці та вантажники — професії, які не бояться локдауну. За місяць до січневого карантину найбільше пропозицій було у торговій і транспортній галузях.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram