Новини
23 Червня 2022
542

Туреччина розслідує повідомлення про викрадення рф українського зерна

Поки що доказів крадіжки не знайдено

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що Анкара серйозно ставиться до повідомлень про незаконне вивезення росією зерна з України та не дозволить його імпорт на свою територію.

Про це Чавушоглу заявив за підсумками переговорів із міністеркою закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс, пише “Європейська правда”.

“Ми проти незаконного придбання та продажу українського зерна чи інших товарів на міжнародні ринки росії або будь-якої іншої країни. Туреччина однозначно ніколи не дозволить імпорт таких товарів, наша держава й установи в цьому плані мають чітку позицію”, — запевнив глава МЗС Туреччини.

Він наголосив, що станом на зараз розслідування турецької сторони не підтвердило, що зерно, яке ввозила росія, було викрадене з території України.

“Ми серйозно ставимося до кожної заяви й проводимо розслідування. Наше розслідування показало, що країною походження кораблів і товарів була росія”, — зазначив Чавушоглу.

Міністр також підтвердив, що у Стамбулі готується зустріч представників Туреччини, України, росії та ООН щодо розв’язання питання експорту українського зерна, але її дата поки не визначена.

Нагадаємо, що сума непрямих втрат у сільському господарстві України через війну становить $23,3 млрд.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram