Новини
22 Жовтня 2019
1 287

“Танк Транс” оголосив про припинення діяльності

Таке рішення було прийняте після більш як 20-річної діяльності компанії

Засновник ТзОВ “Танк Транс” прийняв рішення про ліквідацію товариства. Про це стало відомо з Державного реєстру юридичних осіб. Таке рішення було прийняте 18 жовтня після більш як 20-річної діяльності компанії.

“Танк Транс” – автотранспортне підприємство, розташоване у м. Городок Львівської області. Основним видом діяльності є міжнародні перевезення рідких харчових продуктів автомобільними цистернами з нержавіючої сталі. Як відомо, “Танк Транс” входить у бізнес-імперію львівського бізнесмена Тараса Барщовського.

Раніше в пресі “Танк Транс” неодноразово згадувався у зв’язку з судовими процесами проти збанкрутілого “Дельта Банку”. У лютому 2015 року компанія Cargill (США) переуступила для ТзОВ “Танк Транс” права вимоги до “Дельта Банку” за низкою акредитивів. Тоді ж “Танк Транс” заявило “Дельта Банку” про зарахування зустрічних однорідних вимог та припинення зобов’язань перед банком.

Як повідомляє агенція “Українські новини”, на 7.11.2019 року запланований аукціон з продажу пулу кредитів неплатоспроможних банків, до якого серед іншого включені і борги ТзОВ “Танк Транс” і ТзОВ “Яблуневий дар”.

Нагадаємо, British American Tobacco зупинила виробництво в Україні. Причиною став прийнятий Верховною Радою законопроект №1049 з нормою про державне регулювання торгової націнки на їхні товари.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram