Новини
17 Вересня 2021
664

Світовий банк припиняє публікацію рейтингу Doing Business

В установі визнали наявність помилок у деяких звітах

Керівництво Групи Світового банку оголосило про припинення публікацій щорічної рейтингової доповіді Doing Business, в якому оцінювалися умови для ведення бізнесу в різних країнах, через виявлені помилки в попередніх звітах. Відповідну заяву опубліковано на сайті установи.

“Переглянувши всю наявну на сьогодні інформацію з доповіді Doing Business, зокрема висновки щодо попередніх оглядів, аудитів, а також звіту, оприлюдненого Банком сьогодні від імені Ради директорів, керівництво Групи Світового банку схвалило рішення припинити публікації Doing Business”, — наголошується у повідомленні.

В установі визнали наявність помилок, зокрема, у звітах за 2018 і 2020 роки. Крім того, у Світовому банку зазначили, що в підготовці цих документів були певні труднощі етичного характеру.

Надалі, як зазначили у фінустанові, буде застосований інший підхід до оцінки ділового та інвестиційного клімату в країнах і регіонах. У зв’язку з цим анонсована серія інших оглядів і оцінок.

Група Світового банку складається з п’яти міжнародних організацій, орієнтованих на фінансову допомогу нужденним. Крім цього, Група випускає періодичні дослідження, які “допомагають країнам ухвалювати обґрунтовані рішення”, а також дозволяють зацікавленим сторонам більш точно оцінювати економічні та соціальні поліпшення в різних країнах і регіонах.

Нагадаємо, у 2021 році Світовий банк (World Bank, СБ) очікує зростання світової економіки на 5,6% — це найвищий показник темпів відновлення після рецесії за останні 80 років. Основна причина — в інтенсивному зростанні економічної активності в декількох великих країнах.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram