Новини
9 Лютого 2022
390

Світові витрати на рекламу в Інтернеті у 2026 році становитимуть $753 мільярди

Дохід від мобільних додатків — 56% усієї суми

Фахівці аналітичної компанії Juniper Research провели дослідження, результати якого дозволили прогнозувати, що глобальні витрати на цифрову рекламу зростуть з $407 млрд у 2022 році до $753 млрд у 2026 році. Ці показники відповідають зростанню на 85%, пише ixbt.com.

У дослідженні зазначається, що до 2026 року дохід від мобільних додатків становитиме 56% усієї суми.

На думку аналітиків, хоча зміни конфіденційності, схвалені Apple та Google, обмежують потенціал ефективної атрибуції реклами, все ще зберігаються великі можливості. Доступність SKAdNetwork на iOS, наприклад, є важливою можливістю для рекламодавців отримати доступ до агрегованих даних, дозволяючи націлюватися на сфери, що підходять для зростання.

Аналітики прогнозують, що загальні витрати на рекламу в мобільних додатках зростуть з $201 млрд у 2022 році до $425 млрд у 2026 році на фоні того, що бренди прагнуть завоювати довіру споживачів.

У прогнозі очікується, що витрати на рекламу на настільних комп’ютерах зростуть з $97 млрд у 2022 році до $142 млрд у 2026 році, всупереч перенаправленню витрат на портативні пристрої та реалізацію правил захисту даних, що впливають на політику використання файлів cookie.

Дослідники визначили відео як ключовий канал рекламодавців. Вони очікують, що витрати на відеорекламу протягом наступних чотирьох років зростуть на 63%. Цьому сприяє успіх популярних каналів розповсюдження, таких як TikTok та YouTube Shorts.

Нагадаємо, хмарний підрозділ Google створив групу, яка будуватиме бізнес навколо блокчейн-додатків. Таким чином компанія прагне зменшити залежність прибутків від реклами.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram