Новини
19 Червня 2023
348

ШІ допомагатиме Jaguar Land Rover уникнути проблем з ланцюжком постачання

Для цього машинобудівник уклав угоду з Everstream Analytics

Jaguar Land Rover (JLR) заявив про початок партнерства з компанією Everstream Analytics, яка займається картографуванням ланцюгів постачання та аналізом ризиків, що дозволить впровадити штучний інтелект в систему британського автовиробника класу люкс, пише Reuters.

Нова технологія штучного інтелекту, за словами представників JLR, дозволить їм контролювати свій ланцюжок постачання в режимі реального часу і захистити виробництво поточних моделей і наступного покоління електромобілів (EV).

У JLR заявили, що технологія Everstream вже дозволила йому уникнути перебоїв у світових вантажних портах для доставки автомобілів клієнтам.

“Завдяки нашій співпраці з Everstream Analytics ми використовуємо можливості штучного інтелекту для проактивного управління ризиками до того, як вони спричинять перебої у виробництві”, — зазначила виконавчий директор JLR з промислових операцій Барбара Бергмайєр.

За її словами, технологія використовує поєднання ШІ, прогнозної аналітики, машинного навчання та людської інтуїції для відображення на глобальній карті нових інцидентів, таких як стихійні лиха, страйки, витоки даних та проблеми з експортом.

“У постпандемічному світі, сповненому збоїв у ланцюгах поставок, зростаюча група стартапів і відомих логістичних фірм створила багатомільярдну індустрію, яка застосовує штучний інтелект і машинне навчання, щоб допомогти бізнесу мінімізувати збої в роботі.

JLR особливо сильно постраждала від глобального дефіциту чипів, що змусило великих автовиробників згорнути виробництво певних моделей. За останні два квартали автовиробник повернувся до прибутковості”, — пише агентство.

Нагадаємо, у Польщі збудують завод із виготовлення чипів Intel.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram