Новини
4 Квітня 2022
326

Позбутися залежності від росії: Британія будуватиме нові АЕС

Країна планує значно розширити свої ядерні потужності до 2050 року

Велика Британія незабаром озвучить амбітні плани з будівництва нових атомних електростанцій. Про це заявив міністр енергетики королівства Квасі Квартенг, пише The Sunday Telegraph.

За його словами, Британія планує значно розширити свої ядерні потужності до 2050 року — зрозуміло, що нові станції будуть мати набагато більшу потужність.

Вже наступного тижня прем’єр Борис Джонсон має оголосити про плани будівництва нових атомних електростанцій.

За словами міністра енергетики, плани передбачають майже повну заміну всіх АЕС у Британії до 2050 року. За цей час мають бути побудовані 6 або 7 нових більш потужних АЕС.

Однак ключові зміни чекають Британію у найближче десятиріччя. До 2030 року будуть виведені з експлуатації всі діючі АЕС, окрім однієї. Таким чином, частка ядерної генерації має досягти 15-25%.

Як повідомляється, курс до зростання виробництва ядерної енергії стане частиною значного розширення виробництва власної енергетики, схваленого через дії рф.

Тим часом міністр економічного розвитку Фінляндії Міка Лінтіля заявив, що видача ліцензії проєкту АЕС “Ханхіківі”, у будівництві якої бере участь “Росатом”, “неможлива”.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram