Новини
26 Травня 2022
548

Посол США в ОБСЄ: Всім відомо, що буде у разі перемоги росії в Україні

Майкл Карпентер занепокоєний, що кількість “Буч” може зрости

Якщо Захід усіма силами зараз не допоможе Україні стримати наступ росії — і перемогти її зрештою, це призведе до того, що кількість нових “Буч” у багато разів зросте. Країна-окупант не заспокоїться, поки не захопить всю Україну, затероризувавши її громадян. Про це у промові на засіданні Постійної ради ОБСЄ у Відні говорив американський посол при цій організації Майкл Карпентер.

“Думаю, ми всі знаємо, що станеться, якщо росія доб’ється “успіху” в Україні. Буде більше жахливих повідомлень із фільтраційних таборів, більше силоміць переміщених осіб, більше масових страт, більше тортур, більше зґвалтувань та більше пограбувань”, — перерахував він.

“росія придумає аргумент, щоб виправдати анексію збезлюділої території та вкрай травмованого і затероризованого населення, яке вижило після цунамі насильства”, — вважає він.

Це може бути псевдореферендум, або кремль “просто доручить одній зі своїх маріонеток звернутися безпосередньо до москви з петицією про анексію”, — додав він.

“Кінцевий результат буде однаковим у будь-якому разі. Сувора і неприваблива правда полягає в тому, що поки Україна не виграє цю війну, росія ніколи не відмовиться від використання найжорстокіших методів для завоювання України”, — підкреслив він.

Карпентер зазначив, що на тлі жаху, що відбувається, неможливо “зберегти обличчя” лідеру російських окупантів путіну, як того хочуть деякі лідери.

“Отримання росією контролю над новими ділянками української території тільки розпалює апетит кремля до завоювання нових земель і, отже, призводить до більшої жорстокості, нових злодіянь та нових руйнувань. Поки кремль зберігає контроль над частинами України, він використовуватиме ці території як плацдарм для проведення додаткових атак і завоювання нових територій, залишаючи за собою дедалі більший слід руйнувань і звірств”, — сказав посол США.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський у Давосі закликав до максимальних санкцій проти рф. Президент запропонував компаніям, що йдуть із рф, провадити діяльність в Україні.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram