Новини
18 Березня 2022
784

Портові робітники Швеції оголосили блокаду для пов’язаних із росією суден

Блокада пошириться на судна, які йдуть в росію і з росії, що перевозять російські товари, а також ті, що належать росії

Шведська Профспілка портових працівників вирішила ініціювати блокаду пов’язаних із росією суден. Як повідомляє SVT, Профспілка портових робітників Швеції ще два тижні тому звернулася до Міністра інфраструктури Томаса Енерота із закликом припинити обслуговувати російські та пов’язані з росією судна у шведських портах, інакше вони самі ініціюють таку блокаду.

На зборах у четвер керівництво профспілки ухвалило рішення реалізувати свій заклик.

“Ми повідомили організацію роботодавців і посередницький інститут про те, що буде введена блокада”, — сказав віце-голова шведської профспілки портових робітників Ерік Хельгесон.

Блокада пошириться на судна, які йдуть в росію і з росії, на судна, що перевозять російські товари, а також ті, що належать росії.

Оголошена блокада передбачає, що всі розвантажувально-навантажувальні роботи, буксирування і швартування суден будуть заблоковані у шведських портах.

За словами Хельгесона, блокада почнеться 28 березня, але при необхідності Профспілка готова почати діяти й раніше.

Своєю чергою, в організації роботодавців Swedish Ports заявили, що також стурбовані ситуацією в Україні, але вважають, що всі обмеження повинні бути введені по всьому Євросоюзу.

“До нас тільки що дійшла новина, що Профспілка портових працівників попереджає про заходи на підтримку України. Нам належить проаналізувати це на основі шведського законодавства”, — сказав генеральний директор Swedish Ports Маркус Дальстен.

Там також закликають уряд Швеції до чіткіших рекомендацій стосовно російських суден.

“Ми хочемо бачити чіткіші рішення від уряду щодо того, як підконтрольні росії кораблі повинні обслуговуватися у шведських портах, до чого ми також закликали в наших контактах з урядом”, — говорить Дальстен.

Нагадаємо, американський The Bank of New York Mellon призупинив покупку російських цінних паперів з управління інвестиціями. Введені санкції призведуть до одноразового скорочення їхнього доходу приблизно на $100 млн.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram