Новини
11 Липня 2022
524

Опитування: 60% інвесторів прогнозують падіння біткоїна до $10 тисяч

Наразі ціна популярної крипти становить на Лондонській біржі $20 тисяч

Опитування MLIV Pulse показало, що 60% із 950 інвесторів вважають, що біткоїн швидше продовжить падати, поки не досягне $10 тис., ніж зросте до $30 тис., пише Bloomberg. Проте 40% інвесторів мають іншу думку і прогнозують зростання криптовалюти.

Біткоїн впав на 2,8% до $20 тис. на Лондонській біржі, втративши понад дві третини вартості з того часу, як у листопаді досяг $69 тис. З вересня 2020 року цифрова валюта не торгувалася нижче за $10 тис.

По криптоіндустрії сильно вдарили проблемні кредитори, крах валют і припинення пандемійної політики легких грошей, яка підживлювала спекулятивний хаос на фінансових ринках, зазначає агентство.

Криптовалютний крах чинитиме додатковий опір на уряди, що призведе до посилення регулювання галузі. Такий нагляд розглядається інвесторами як позитивний крок, оскільки це підвищить довіру до криптовалюти та забезпечить визнання активу серед професійних та роздрібних інвесторів.

Центральні банки розглядають можливість розробки власних цифрових валют.

Роздрібні інвестори цураються криптовалют більше, ніж їхні професійні колеги: 24% роздрібних інвесторів назвали криптовалюти повним сміттям. Серед професійних інвесторів так вважають 18%. Водночас майбутнім економіки криптовалюту називають 23% роздрібних та 26% професійних інвесторів.

Однак ніхто з них не очікує, що недавнє падіння цін і потенційні виклики з боку центральних банків суттєво перевернуть галузь і обвалять два домінуючі токени — біткоїн та ефір.

Нагадаємо, що криптопроєкт Novi від Meta остаточно закриється. Користувачам порадили вивести свої гроші якнайшвидше.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram