Новини
25 Квітня 2024
142

Microsoft та Coca-Cola уклали угоду на $1,1 мільярд

Компанії співпрацюватимуть над розвитком ШІ та хмарних технологій

Фото: Pixabay

Coca-Cola та Microsoft Corp. уклали п’ятирічну стратегічну угоду, спрямовану на пришвидшення впровадження хмарних технологій і штучного інтелекту (ШІ). Разом вони використовуватимуть передові технології для покращення роботи Coca-Cola.

У рамках партнерства Coca-Cola інвестує $1,1 млрд у хмарні сервіси Microsoft та можливості генеративного ШІ. Це значне збільшення порівняно з початковою угодою на $250 млн, укладеною у 2020 році.

Компанії разом експериментуватимуть з новими технологіями, такими як Azure OpenAI Service. Вони використовуватимуть цей сервіс для покращення різних бізнес-функцій. Одним із ключових напрямків буде тестування можливостей чатбота Copilot для підвищення продуктивності співробітників.

Coca-Cola уже перевела всі свої програми на хмарні сервіси Microsoft Azure. Вони також вже майже рік використовують штучний інтелект (ШІ) для різних завдань, наприклад, маркетингу, виробництва та логістики.

Зараз Coca-Cola досліджує, як застосувати ШІ-помічників для покращення обслуговування клієнтів, роботи компанії загалом і створення нових можливостей для росту.

Як писали раніше Investory News, Carlsberg Group інвестує в український бізнес близько 2 мільярдів.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram