Новини
28 Березня 2019
761

Metro визначився з новим форматом своїх магазинів в Україні

Новим брендом Metro Cash&Carry в Україні стане “Бери-Вези”

До кінця наступного року німецький рітейлер Metro Cash&Carry збирається відкрити 20 торгових точок зменшеного формату площею 1,5-2 тис. кв. м під брендом “Бери-Вези”. Про це повідомив керівник управління з регіонального розвитку Metro Cash&Carry Україна Дмитро Бова.

“У поточному році ми плануємо відкрити шість магазинів. Це досить амбітно для компанії, так як останнє відкриття відбулося ще у 2012 році. Всього ми плануємо відкрити 20 об’єктів до кінця 2020 року”, – сказав він.

За його словами, пріоритетами для розвитку мережі стануть області, де відсутні гіпермаркети Metro. Водночас, компанія віддасть перевагу регіонам, у яких потенціал продажів найбільший. “Наприклад, це Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Ужгород та Херсон. Можливо, ми розглянемо можливість повернутися в Кропивницький та Кременчук”, – уточнює топ-менеджер Metro.

Для пошуку найбільш оптимальних локацій для магазинів, Metro Cash&Carry Україна залучила консалтингову компанію Advisor. “Перш за все завданнями повинні займатися не заангажовані люди з актуальними даними ринку. Це як раз і є real estate agencies. Вони мають необхідний штат, базу і час на холодний пошук об’єктів”, – підкреслили у компанії. І додали, що зі свого боку “сформували чіткі вимоги, які будуть базисом для пошуку”.

“Це вже принесло результати у вигляді 15-16 об’єктів, із яких два – у детальному опрацюванні”, – зазначив Бова.

У Retail&Development Advisor розповіли, що вимоги до локацій та приміщень відрізняються від традиційних потреб FMCG-рітейлерів. Наприклад, вимоги до локації в житловому районі, що традиційно висуваються продуктовими мережами, у випадку з Metro не є пріоритетом.

“Для німецького рітейлера, орієнтованого на B2B-сегмент, важлива наявність поблизу основних клієнтів – закладів громадського харчування і магазинів традиційного роздробу”, – пояснили у консалтинговій компанії. Тому для розташування магазинів шукають місце, “де їх концентрація (географія розташування) найбільша і логістика клієнтів буде займати менше часу”.

Нагадаємо, на початку березня шведська компанія IKEA, найбільший у світі рітейлер меблів і товарів для дому, відтермінувала вихід на український ринок. Причиною тому стала затримка будівництва торговельно-розважального центру “Ocean Mall” у Києві.

Більше новин та актуальних матеріалів у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram