Новини
9 Квітня 2019
812

Мала приватизація вже принесла до бюджету 870 млн грн

Загальна кількість оголошених аукціонів по виставленим об’єктам становить 2078 заходів

Аукціони з малої приватизації через електронну систему ProZorro.Продажі принесли державі майже 870 млн грн. Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр України-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

“Загалом за 8 місяців мала приватизація принесла державі 870 млн грн, відбулось 748 успішних аукціонів”, – сказав Кубів.

Згідно із законом України “Про приватизацію державного і комунального майна”, який набрав чинності у березні 2018 року, мала приватизація має відбуватися через електронну систему ProZorro.Продажі. Йдеться про активи державної та комунальної власності вартістю до 250 млн грн. Виставляють на торги об’єкти малої приватизації Фонд державного майна України (ФДМУ) та місцеві органи влади. Перший такий аукціон відбувся 17 серпня 2018 року.

Раніше Investory News повідомляли, що станом на 18 лютого 2019 року до реєстру з малої приватизації було внесено 1812 об’єктів. Загальна кількість оголошених аукціонів по виставленим об’єктам – 2078. Оголошена сукупна вартість продажу по об’єктам становить майже 2,25 млрд грн.

Більше новин та актуальних матеріалів у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram