Новини
23 Червня 2022
494

Криптовалютні біржі заблокували акаунти росіян, які обходили санкції

Операції здійснювалися всупереч вимогам FATF

З ініціативи Державного бюро розслідувань (ДБР) провідні криптовалютні біржі заблокували обліковий запис росіян, які обходили санкції, повідомляє ДБР.

“Працівники Державного бюро розслідувань встановили факти використання росіянами криптовалютних бірж для обходу санкцій, застосованих щодо рф міжнародною спільнотою”, — пише Бюро у Телеграм-каналі.

У ДБР наголошують, що окремі представники криптоіндустрії дозволяли користувачам із рф і республіки білорусь здійснювати анонімні транскордонні валютообмінні та криптовалютні операції всупереч вимогам FATF, в обхід санкцій.

У повідомленні уточнюється, що, серед іншого, це відбувалося і через певні українські вебсайти. “Таким чином здійснювалося фінансування підривної діяльності проти України”, — заявляють у Бюро.

ДБР передало відповідну інформацію уповноваженим органам української влади, які звернулися до провідних світових криптовалютних бірж із проханням застосувати відповідні обмежувальні заходи.

“Криптовалютні біржі вже заблокували акаунти, на які вказала українська сторона”, — підсумували у ДБР.

Як писали раніше Investory News, криптовалютна біржа Binance не збирається заморожувати рахунки російських користувачів, оскільки це суперечить концепції криптовалютної індустрії, але, вивчивши санкційні ризики, вирішила обмежити доступ до платформи для російських компаній та фізосіб зі списків санкцій.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram