Новини
24 Червня 2024
100

Китай та ЄС обговорять мита на електромобілі

Фактором погіршення економічних відносин країн є обхід Китаєм санкцій ЄС проти рф

Фото: Focus

Китай і Європейський Союз домовилися про початок переговорів про заплановане введення нових мит на електромобілі китайського виробництва, що імпортуються на європейський ринок, заявили чиновники ЄС та Китаю, пише Reuters.

Міністр економіки Німеччини Роберт Хабек заявив, що виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс поінформував його про те, що відбудуться конкретні переговори з Китаєм щодо тарифів.

Це відбулось після того, як Міністерство торгівлі Китаю заявило, що його глава Ван Вентао і Домбровскіс домовилися про початок консультацій з приводу антисубсидійного розслідування ЄС щодо китайських електромобілів.

Хабек заявив, що є час для діалогу між ЄС і Китаєм щодо тарифних питань до того, як мита почнуть діяти у листопаді. Він також зазначив, що вірить у відкриті ринки, але вони вимагають рівних правил гри.

Окрім цього, міністр економіки Німеччини наголосив, що ще одним фактором погіршення економічних відносин країн є обхід Китаєм санкцій ЄС проти рф.

“Обхід санкцій, накладених на росію, є неприйнятним, вироблені в Європі, не повинні потрапляти на поле бою через інші країни”, — зазначив міністр.

Як писали раніше Investory News, Китай, Киргизстан та Узбекистан побудують залізницю в обхід рф.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram