Новини
12 Травня 2020
465

Кабмін: З Фонду боротьби з коронавірусом виділено 6 мільярдів гривень на виплати українцям, що втратили роботу

У травні зареєстровано додатково 140 тисяч безробітних

Кабінет Міністрів України виділив 6 млрд грн із Фонду боротьби з коронавірусом, щоб допомогти з виплатами людям, які втратили роботу, повідомляє пресслужба Офісу президента, з посиланням на селекторну нараду під головуванням Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Як зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, за інформацією Державного центру зайнятості, у травні зареєструвалося додатково 140 тисяч безробітних.

Також він повідомив, що з боку уряду створені всі передумови для повноцінної роботи оновленої програми “Доступні кредити 5-7-9%”, також додатково фіналізується інша програма – “Нові гроші”, за якою підприємці матимуть можливість отримати кредити під дуже низький відсоток.

“Ці програми допоможуть українському бізнесу витримати важкі економічні умови, зумовлені епідемією, а також стануть запорукою збереження робочих місць”, – наголосив він. І додав, що основна умова програм – збереження не менше 80% робочих місць у малому та мікробізнесі.

За даними Центру зайнятості, за період карантину (з 12 березня по 4 травня 2020 року) майже 156 тисяч українців, які втратили роботу, офіційно зареєструвалися безробітними. При цьому загальна сума державної допомоги, яку виплатили офіційно зареєстрованим безробітним з початку карантину, за станом на 6 травня становила 2,3 млрд грн.

Тим часом економіка США, ймовірно, втратила 22 млн робочих місць у квітні, що стане найбільш різким падінням з часів Великої депресії та найяскравішою ознакою того, як сильно пандемія коронавірусу б’є по найбільшій економіці світу.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram