Новини
13 Травня 2021
422

Кабмін пропонує заборонити виїзд за кордон керівникам компанії з податковим боргом

В разі порушення термінів сплати акцизного податку можуть ввести штраф обсягом 20% суми акцизу

Кабінет міністрів України (КМУ) пропонує через суд обмежувати право виїжджати за кордон керівникові компанії з податковим боргом понад 1 млн грн, який не сплачується протягом місяця, свідчить текст так званого ресурсного законопроекту, пише Інтерфакс-Україна.

“У разі несплати протягом 30 календарних днів з дня надіслання (вручення) платнику податків податкової вимоги суми податкового боргу, яка перевищує 1 млн грн, орган, що контролює, має право звернутися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду керівника такого платника податків за межі України — до повного погашення такого боргу “, — цитує агенція текст законопроекту, який 12 травня підтримав уряд.

Законопроект також пропонує ввести норму, згідно з якою в разі порушення термінів сплати акцизного податку платнику податків загрожує штраф обсягом 20% суми акцизу.

Крім того, законопроект пропонує встановити норму про обмеження 50% суми від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих років, яку можна включити у фінансовий результат до оподаткування.

Нагадаємо, в Україні можуть зрости податки, однак це торкнеться не всіх категорій бізнесу. Докладніше — за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram