Новини
9 Березня 2023
498

ІТ-фахівці масово виїжджають з росії

Банки відчули відтік кваліфікованих кадрів

Минулого року російський “Сбєрбанк” зіткнувся з двома хвилями відтоку ІТ-фахівців, банку досі не вистачає кваліфікованих кадрів у цій сфері, розповів на брифінгу за підсумками публікації фінансових результатів голова найбільшого російського банку Герман Грєф, повідомляє РБК.

“Справді, минулого року ми зіткнулися з двома хвилями відтоку, але в цілому ми на сьогодні багато в чому компенсовані в частині цього відтоку”, — запевнив Грєф, не уточнивши, на які періоди припав відтік кадрів.

Водночас він визнав, що “Сбєрбанку” досі не вдалося відновити “кваліфікаційну складову”: під час відтоків пішли більш кваліфіковані senior- і middle-розробники.

При цьому він запевнив, що зараз проблема вже не відчувається так гостро.

Наприкінці грудня минулого року голова Мінцифри рф Максут Шадаєв розповідав, що за дві хвилі від’їзду ІТ-фахівців країну залишили понад 100 тис. осіб, або до 10% співробітників ІТ-компаній.

російська корпорація VK, якій належать місцеві соцмережі “ВКонтактє”, “Одноклассники” та сервіс Mail.ru, спочатку заявляла, що не планує звільняти співробітників, які виїхали з росії, оскільки в країні відчувається дефіцит ІТ-фахівців. Однак у лютому співробітникам компанії наказали повернутися на робочі місця.

Раніше Investory News писали, що Auchan втрачає покупців в Україні.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram