Новини
26 Травня 2021
688

Google дозволили побудувати кампус на 20 тисяч осіб у Сан-Хосе

Перемовини щодо даного проєкту тривали чотири роки

Міська влада Сан-Хосе (місто в окрузі Санта-Клара, штат Каліфорнія, США) офіційно схвалила план Google з будівництва кампусу у центрі міста, повідомляє CNBC.

На 80 акрах землі (близько 32 га) корпорація побудує 679 м² офісних приміщень для 20 тис. працівників і 4 тис. одиниць житла, з яких 1 тис. відведуть для малозабезпечених сімей.

Кампус нараховуватиме до 300 готельних номерів і 800 резиденцій для гостей Google. На території з’являться парки, ресторани, торговельні та розважальні майданчики. Будівництво планують розпочати 2022 року, на повне втілення проєкту необхідно від 10 до 30 років.

Google заплатить близько $265,8 млн за землю і $200 млн у вигляді соціальної допомоги для жителів Сан-Хосе, щоб зацікавити їх залишитися у місті. На парки, тротуари, збереження історичних місць й іншу інфраструктуру витратять близько $1 млрд.

Google погоджувала проєкт з місцевою владою понад чотири роки й провела більше ніж 100 зустрічей з жителями міста. Увечері, 25 травня, коли проводилося підписання договору з адміністрацією, компанія також уклала угоду з командою НХЛ San Jose Sharks.

Вони були найбільш затятими противниками будівництва, й скаржилися на брак паркувальних місць біля арени SAP, де проходять ігри. В обмін на зміни плану команда погодилася не подавати до суду на Сан-Хосе або Google.

За інформацією видання, 2017 року, коли з’явилися перші новини про проєкт Google, ціни на житло у Сан-Хосе зросли на 7%, а через пів року — на 25%.

Нагадаємо, за перший квартал 2021 року загальний прибуток техгіганта досяг $18 млрд. Протягом пандемії компанія значними темпами прискорила розвиток рекламного бізнесу.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram