Новини
21 Вересня 2021
736

Гендерний баланс: Половина працівників у міжнародній фінансовій компанії Payoneer — жінки

44% співробітниць обіймають топові посади

Загальна кількість жінок у менеджменті міжнародної фінансової компанії Payoneer — 44%. Зокрема Керен Леві, яка стала президенткою компанії та була відзначена PaymentsSource як одна з найвпливовіших жінок у сфері платежів 2021 року. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Зазначається, що на новій посаді вона зосередиться на розширенні глобального профілю Payoneer, також продовжуватиме очолювати одну з найновіших та найдинамічніших бізнес-ліній Payoneer — Merchant Services.

Водночас до Ради директорів Payoneer приєдналась Памела Х. Петслі, яка виконуватиме обов’язки голови Комітету з аудиту та буде членом Комітету з корпоративного управління. Вона також працює в правліннях Texas Instruments Inc., Keurig Dr Pepper Inc., Hilton Grand Vacations Inc. та ACI Worldwide, Inc.

“Те, що такі високі посади обіймають жінки, — не дивина для Payoneer, адже ми із самого початку дотримуємося політики рівних можливостей для всіх. Як результат, 50% наших працівників у всьому світі — жінки. Більш того, кількість жінок у менеджменті Payoneer, тобто це директори й вищі посади, — 44%”, — розповів Ігор Ковальов, генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі.

Для порівняння — середній показник по ринку фінансових послуг, який традиційно вважається “чоловічим”, — 22%, тобто за даними дослідження Deloitte це удвічі менше. Серед восьми найвищих керівників в Payoneer три жінки.

“Такі результати ще раз доводять — ми можемо змінювати світ, якщо поставити це собі за мету”, — наголосив він.

Раніше Investory News писали, що жінки-керівники справляються з кризою краще за чоловіків. Про те, чому кращій половині людства вдається успішно розв’язувати економічні та корпоративні проблеми в матеріалі за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram